www.Sibiul-Team.Tk!

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


    Addons Zombie Plague

    Strik3
    Strik3
    Admininistrator
    Admininistrator


    Mesaje : 120
    Data de inscriere : 16/05/2011
    Varsta : 29

    Addons Zombie Plague Empty Addons Zombie Plague

    Mesaj Scris de Strik3 Mier Iun 22, 2011 7:49 am

    Descriere: Este un addon ZP ( Zombie Plague ) 4.2 cu extra item-uri frumoase...etc.
    Contine:

    - AmxModX 1.8.1
    - Metamod 1.19
    - Booster Lite 1.1.3
    - Zombie Plague 4.2


    Autor: gashu
    Credits: SuCaRu
    Versiune: 1.0
    Download : Windows | Linux

    Plugin-uri:

    Zombi Plague:

    zombie_plague40.amxx - plugin-ul de baza al modului
    zp_zclasses40.amxx - clasele de zombi, le modificati din .sma
    zp_sub_give_ampk.amxx - comada pentru a da ammo unui jucator: zp_give_ampk <nume> <nr. ammo>
    zp_extra_sandbags.amxx - poti pune saci cu nisip este un EXTRA ITEM ( pentru extra items apasati M si selectati 2. Buy extra items )
    zp_extra_jetpack_bazooka.amxx - iti iei un jetpack cu care zbori dar si bazooka, la fel si acesta este un EXTRA ITEM


    Extra plugins:

    connect_exec.amxx - aplica o comanda asupra unui jucator la connectare ( camanda o scri in exec_file.txt) eu am pus bind-urile pentru lasere.
    lasermine_020.amxx - iti poti cumpara lasere prin care daca trec zombii mor. /lm - cumperi laser si pe V il plantezi ( bindurile le-am pus eu in exec_file.txt ).
    join_ip.amxx - arata la connectare ip-ul, steamid-ul si tara din care este jucatorul.
    Hud_Messages_Shower.amxx - Niste mesaje in hud cu instructiuni despre mod.
    country_kicker.amxx - Nu lasa sa intre deca jucatori din ROU ( Romania ).
    high_ping_kicker.amxx - Da afara jucatorii cu ping peste 100 ( setat in amxx.cfg ).
    ultimate_ss.amxx - Faci poza jucatorilor. Comanda: amx_ss <nume> <nr. de poze>

    Poze:
    Addons Zombie Plague 10493255.th
    Addons Zombie Plague Zp2.th

    Extra:
    * am pus in arhiva models, sound si sprites
    * am pus in arhiva swds.dll pentru protocol 47 + 48 si un server.cfg ( cu sv_downloadurl pentru descarcare rapida de resurse. )

      Data/ora curentă este: Dum Apr 28, 2024 9:57 pm